Transkom

KONTAKT

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe
TRANSKOM Robert Białdyga

ul. Zwycięstwa 1, 47-143 Jaryszów
Kopalnia Szymiszów
47-100 Szymiszów
zjazd z DK94
Wytwórnia Betonu Towarowego Prefabrykatów Betonowych I Asfaltu
P.H.U TRANSKOM Robert Białdyga

ul. Główna 4, 47-200 Kędzierzyn-Koźle

Justyna Baumgarten
biuro@transkom-rb.pl
tel: 77 463 73 99

Marek Lechowicz
m.lechowicz@transkom-rb.pl
Tel: 734 412 257
Tel: 77 463 73 99 wew 31

Adam Hoy
biuro@transkom-rb.pl
Tel: 696 432 174
Tel: 77 463 73 99 wew 33

Rafał Matias
biuro@transkom-rb.pl
Tel: 734 412 278
Tel: 77 463 73 99 wew 32

DZIAŁ INWESTYCJI
Norbert Gruszka
n.gruszka@transkom-rb.pl

Łukasz Romanowicz
l.romanowicz@transkom-rb.pl


DZIAŁ PRZETARGÓW
Sandra Tiszbierek
przetargi@transkom-rb.pl
Tel: 77 463 73 99 wew 21

Natalia Romanowicz
n.romanowicz@transkom-rb.pl
Tel: 77 463 73 99 wew 24

TRANSPORT DROGOWY KRAJOWY
Adam Hoy
biuro@transkom-rb.pl
Tel: 696 432 174
Tel: 77 463 73 99 wew 33

Rafał Matias
biuro@transkom-rb.pl
Tel: 734 412 278
Tel: 77 463 73 99 wew 32


TRANSPORT DROGOWY MIĘDZYNARODOWY
Aneta Wyżgoł
a.wyzgol@transkom-rb.pl
Tel: +48 734 412 248
Tel: 77 463 73 99 wew 36

Marek Klampko
marek.transkom@onet.pl
Tel: +48 668 291 083
Tel: 77 463 73 99 wew 35

Łukasz Grabiec
lukasz.transkom@onet.pl
Tel: +48 608 060 633
Tel: 77 463 73 99 wew 38

Patryk Święs
patryk.transkom@op.pl
Tel: +48 882 176 327
Tel: 77 463 73 99 wew 37

rachunki@transkom-rb.pl
Tel: 77 463 73 99 wew 14

P.H.U. TRANSKOM

Robert Białdyga - Kruszywa

ul. Zwycięstwa 1, 47-143 Jaryszów

Tel/Fax: 77 463 73 99

Kom.: 606 956 573

E-mail: biuro@transkom-rb.pl


Wróć na górę